Zapraszamy na dializy wakacyjne do Rzymu, wiecznego miasta! Niezależnie od tego, czy jesteś w Rzymie na jeden dzień, tydzień czy miesiąc, przygotuj się na wejście do największego na świecie muzeum na świeżym powietrzu. Rzym oferuje niezliczone zabytki, ale to także romantyczne miejsce na miesiąc miodowy, ulubione miejsce wypoczynku i miasto mody. Stolica Włoch jest uważana za jedno z najpiękniejszych starożytnych miast na świecie i zawiera ogromną ilość bezcennych dzieł sztuki, pałaców, muzeów, parków, kościołów, ogrodów, bazylik, świątyń, willi, placów, teatrów i innych magicznych miejsc. Nie będziesz mógł się zdecydować, co zobaczyć w pierwszej kolejności: Watykan, Fontanna di Trevi, Plac Świętego Piotra, Schody Hiszpańskie, Koloseum… itd. Rzym – nowoczesność i starość, przeszłość i teraźniejszość idą tu cały czas obok siebie. Miasto w bardzo uroczy sposób łączy starożytną architekturę, bogatą historię, nowoczesne życie miejskie i włoski styl życia. Odkryj wieczne miasto i ciesz się niezapomnianymi wakacjami o każdej porze roku, od zimy do lata!

Piazza di Spagna („Plac Hiszpański”), u podnóża Schodów Hiszpańskich, to jeden z najsłynniejszych placów w Rzymie i dobry początek zakupów. Nie przegap kawy w Antico Caffè Greco, historycznej kawiarni otwartej w 1760 roku przy Via dei Condotti. Jest to najstarszy bar w Rzymie i drugi najstarszy we Włoszech, po Caffè Florian w Wenecji.

Oferta 2024

POBYT WAKACYJNY W RZYMIE

dializy wakacyjne z zakwaterowaniem w apartamencie ze śniadaniem w formie bufetu od 70 EUR za dzień za 2 osoby.

Przykłady apartamentów do samodzielnej rezerwacji:

AMERICAN PALACE https://www.americanpalace.it/

OCCIDENTAL ARAN https://www.barcelo.com/it-it/occidental-aran-park/

RESIDENCE GARDEN http://www.residence-garden.it/

transfer z lotniska w Rzymie do hotelu oraz transfer na dializy do uzgodnienia

stacja dializ DIAVERUM w Rzymie: https://www.diaverum.it/it/it/clinic-container/centro-rene-di-roma2

dializy rozliczane w oparciu o europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ

Bilety lotnicze do kupienia na stronie RYANAIR: https://www.ryanair.com/pl/pl

POLECAMY KUCHNIĘ RZYMSKĄ

Kuchnia rzymska powstała pod wpływem kultury śródziemnomorskiej i innych kultur oraz wykorzystywała różnorodne składniki, takie jak owoce morza, ser, jajka, mięso, warzywa, owoce, zioła i przyprawy. Żywność tego regionu przetwarzano i konserwowano również przy użyciu technik takich jak marynowanie i przechowywanie w miodzie. Do słynnych dań kuchni rzymskiej zalicza się saltimbocca (eskalopki cielęce z boczkiem), bucatini all’amatriciana (gęsty makaron z sosem pomidorowym i bekonem), carciofi alla romana (karczoch z ziołami i czosnkiem) oraz spaghetti alla carbonara (makaron z jajami, serem i boczkiem).

Galeria

Opiekun ofert: Przemysław Grabowski tel. 663 327 001; rezerwacja@dializywakacyjne.pl