Odtwórz wideo

 

Zapraszamy na dializy wakacyjne do Amarante, jednego z najpiękniejszych miast w Portugalii. Północ Portugalii jest bardziej zielona niż Południe, pełna gór, parków przyrody, zamków, które opowiadają wielowiekową historię, a zatem bardzo bogata kulturowo, z licznymi zabytkami, które są bardzo reprezentatywne dla historii Portugalii. Jest to obszar skąpany w rzekach, które przecinają doliny i góry, i gdzie można kontemplować niezliczone winnice i farmy, gdzie najlepsze wina są produkowane i degustowane o zachodzie słońca. To obszar pełen wiosek, gdzie witany jest uśmiechem i smakiem gastronomicznych przysmaków. Łatwo jest zgubić się w zakamarkach tych wiosek i zainspirować się każdym szczegółem, czy to w domu, starym kościele, czy w punkcie widokowym, który zaprasza nas do kontemplacji zieleni krajobrazu zmieszanej z błękitem rzek. 

 

Oferta

Zakwaterowanie w apartamentach z aneksem kuchennym bez wyżywienia w hotelach do wyboru (od 54 EUR za dobę za apartament 2 osobowy):

https://www.hostess.pt/pt/casas/casa-do-fontanario-stay/apartamento-com-um-quarto-12

https://www.hostess.pt/pt/casas/casa-do-fontanario-stay/estudio

https://www.hostess.pt/pt/casas/carvoeiro-boutique-apartments/apartamento-com-um-quarto

Atrakcje lokalne:

 

Transfer z lotniska do hotelu:

Odbiór przez hotel z lotniska w Porto w cenie 70 EUR – 90 EUR za samochód (4 – 6 osób)  lub 5,99 EUR za osobę autokarem z lotniska do Amarante i bezpłatny odbiór z autokaru

Nowa, nowoczesna stacja dializ w Amarante Diaverum:  https://pl.diaverum.com/pl/en/clinic-container/amarante/

Transfer na dializy gratis

Bilety lotnicze do kupienia na stronie RYANAIR https://www.ryanair.com/pl/pl

Opiekun oferty: Przemysław Grabowski tel. 663 327 001; rezerwacja@dializywakacyjne.pl

Galeria