Portal „dializy wakacyjne” dedykowany jest pacjentom hemodializowanym, którzy myślą o zagranicznym wyjeździe wakacyjnym.

Za naszym pośrednictwem możecie Państwo dokonać rezerwacji dializ w dowolnej klinice w Unii Europejskiej.

Otrzymacie tu też Państwo porady jak przygotować się do wyjazdu na dializy wakacyjne jak również możecie się Państwo zapoznać z opiniami innych osób dializowanych, które spędziły wakacje z dializami w różnych zakątkach Europy.

Pacjenci, którzy dokonują u nas rezerwacji wybierają zazwyczaj miejsca na południu Europy, głównie we Włoszech, Grecji i Hiszpanii. Współpracujemy tam z wieloma znanymi stacjami dializ, posiadającymi swoje placówki w wielu miejscach turystycznych. W większości z nich płatność za dializy odbywa się bezgotówkowo za pośrednictwem karty EKUZ.

Życząc Państwu doświadczania wspaniałych chwil w czasie wakacyjnego odpoczynku a przede wszystkim poczucia wolności i możliwości podróżowania pomimo choroby, pozostajemy do Państwa usług.INFORMACJA I REZERWACJA
Jesteśmy do Państwa usług od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00.


Joanna Bernet

Tel: (+48) 661-377-109
info@dializywakacyjne.pl

Przemysław Grabowski

tel: (+48)663-327-001 
rezerwacja@dializywakacyjne.pl

Rezerwacja dializ w stacjach, z którymi współpracujemy na bieżąco jest usługą bezpłatną.

W przypadku poszukiwania  stacji dializ w określonej miejscowości w EU na życzenie pacjenta opłata wynosi 123 zł brutto,

i jest płatna po dokonaniu rezerwacji dializ na podstawie faktury VAT.